7/23/2015

Powracam do blogowania!

Hej!
Trochę mi jest głupio pisac do Was po tak długim czasie. Pierwszym powodem dlaczego przez tyle czasu mnie tu nie było to kupno nowego aparatu, a drugi to chęć odpoczynku od blogosfery. Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie i wybaczycie i że moi starzy czytelnicy będą z większą chęcia czytać wszystkie moje wpisy i będzie przybywać Was coraz więcej :)!
Zacznę może od tego, że wspaniała Ola z tego bloga, która ma bardzo dobre serce zrobiła mi wygląd bloga. Kolejna zmiana jaką wprowadzę będą to posty o charakterze modowym (inaczej mówiąc w prawie kazdej notce będzie duża ilość moich zdjęć, na których pokaże outfit). Nie będę zamieszczać tu żadnych postów przemyśleniowych, za to notki będą pisane na luzie. Jak już Was poinformowałam mam nowy aparat i od czasu do czasu pojawią się tutaj sesje wykonywane przeze mnie. I ostatnią rzeczą są zdjęcia mojego autrostwa, czyli jakby zdjęcia , które robię "na codzień". Mam wielką nadzieję, że zmiany Wam się podobają i cieszycie sie z mojego powrotu. Zostawiam Was ze zdjęciami :)


 
Bardzo dziękuje Weronice za przepiękne zdjęcia, które mi zrobiła :)!


6 komentarzy:

 1. Witaj z powrotem. Zdjęcia są cudowne. Świetnie wyglądasz. :)
  Nie masz za co dziękować, zrobiłam to z czystej przyjemności.
  Powodzenia.

  http://aleksandra-brycka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. No no .witam z powrotem. Widzę ze zupełnie nowa jakość bloga i zdjęć !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Długo czekałam na "reaktywacje" bloga i nareszcie się doczekałam :) Mam nadzieję, że już nigdy nie zrobisz takiej długiej przerwy :) Zdjęcia są świetne!
  http://marrie-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne zdjęcia, naprawdę. Bardzo dobrze, że wróciłaś, czasami trzeba sobie zrobić przerwę aby wrócić z jeszcze lepszymi pomysłami. Czekam z niecierpliwieniem na kolejne posty!
  Pozdrawiam i zapraszam także do siebie, mile widziane komentarze czy też obserwacje. W miarę możliwości się odwdzięczam :) http://liveeyourstyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie cudowne zdjecia jeju 😍😍😍 czekam na nastepne B/

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne zdjęcia :))
  Obserwuję i liczę na rewanż! ♥

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy dodany komentarz.
Mam tylko nadzieję, ze będzie on dla mnie wielką motywacją, a nie wręcz przeciwnie.